Főoldal Újdonságok Hírek Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Római Katolikus Egyház
A táborhely címe: Tököl, Hősök tere 1.
A táborhely elérhetősége 2316 Tököl Hősök tere 1.
Telefon: (24)479-134
Ügyintéző neve: Papp László
Ügyintéző elérhetősége: u.a.

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Télen-nyáron. Épületben kb. 20 hely, nyáron sátorral kb. 30-35 főig bővíthető.
Szállás módja Épületben matracon ill. izolirt hozva földön alvás (néhány ágy van.) Nyáron a "cserkészudvarban" néhány sátor felverhető.
Tisztálkodási lehetőségek? 4 fürdő ill. zuhanyzóhelyiség, ugyanennyi WC van.
Étkezési lehetőségek? Főzési lehetőség a plébánia konyhájában, előzetes megegyezéssel. Meleg étel rendelhető a városban egy közeli vendéglőben, kiszállítással ill. helyben étkezéssel.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: Egy hittanterem, mely kb. 30 főig optimális, átrendezhető. Ezen kívül használható még megegyezéssel a plébánia néhány helyisége. Jó idő esetén nyáron az udvar és kert jól kihasználható.
Sportolási lehetőségek: Duna közelsége: evezés. A Csepel-szigeten ill. innen kiindulva jó kerékpározási lehetőségek.
Kirándulási lehetőségek: A Nagy- ill a Kis Duna mentén szép túrák tehetők.
Megtekinthető nevezetességek: Árpád-kori alapokra épült templom, Árpád-kori Szt. Anna-kápolna és környéke, Tájház, Ráckeve: Szerb templom, Múzeum, Szigetbecse: André Kertész kiállítás, Százhalombatta: Római kori emlékek
Egyéb programlehetőségek: Virágvasárnap: Rác passió
Szent Anna-napi búcsú

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: - Budapestről a Közvágóhídi végállomásról a ráckevei HÉVvel kb. 50 perc,
- vagy a csepeli VOLÁN autóbuszállomásról busszal kb. 55 perc,
- Százhalombattáról komppal,
- A Dunán csónakkal (vagy úszva... :-)
- A tököli reptér kisgépes forgalom számára nyitva áll... ;-)
Egyéb fontos tudnivalók Alapvetően nem szálláshelyről, hanem plébániáról van szó, tehát nem kirándulókra, hanem lelkigyakorlatot, lelki programmal összekötött táborozást tervező egyházközségi, közösségi csoportokra számítunk.

Képek a táborhelyről