Újdonságok
Elõadások, beszédek, lelkigyakorlatok, rádiók

kephangtar[kukac]plebania.net

KÉPHANGTÁR -

A képhangtár streaming média szolgáltatása megszűnt, így hangzóanyagai sajnos nem érhetőek már el!

Keresztény Közéleti Akadémia
Otthon a hazában - szociálpolitika keresztény szemmel

Kategória: Videó
Megjelent: 2006.02.25.
Bekerült: 2006.02.25.
Megtekintve 2118 alkalommal
szám / előadás címe
(hossza, szövege ha van)
real
lejátszás
real
letöltés
(jobb klikk)
flashmp3
letöltés
(jobb klikk)
számláló
1.Bosák Nándor megyéspüspök köszöntője --1411
2.Dr. Kránitz Mihály professzor előadása
(a KKA elnöke)
--1389
3.Sasvári Szilárd előadása
(a Növekedéskutató Intézet kutatási igazgatója)
--873
4.Dr. Hadházi Antal református lelkész előadása --1471

Érdekességek, információk:
A Keresztény Közéleti Akadémia a Keresztény Értelmiségiek Szövetségével országjáró körutat szervez 2006. január 27. és március 24. között Magyarország nagyvárosaiban "Otthon a hazában - Keresztény felelősséggel a nemzetért" címmel. A rendezvénysorozat célja: bemutatni a helyi keresztény közösségek jelenlétét, erejét, tevékenységét a társadalomnak, illetve az egész nemzetet érintő témák, problémák felvetése, és keresztény válaszok megfogalmazása.
Az események közösségi-családi rendezvényeket, kulturális programokat, szakmai előadásokat, beszélgetéseket tartalmaznak. Az alkalmak résztvevői a két szervezet elnökein kívül országosan ismert közéleti személyiségek, szakemberek, és a helyi keresztény szervezetek képviselői.

A negyedik állomáson, Nyiregyházán 2006. február 24-én a szociálpolitika, a lakhatás kérdéseiről szóltak az előadások.

A körút további állomásai, időpontjai és témái a KÉSZ honlapján olvashatók: http://www.keesz.hu/

Ajánld ismerőseidnek is!