Irgalmasrendi Kórház Alapítvány

Szerzetesrend: Irgalmasrend (OH)
Lelkiség: Hospitalitás

Weboldal: www.irgalmas.hu
(Innen látogatták: 850 alkalommal)

Betegápoló Irgalmasrend

A BETEGÁPLOLÓ IRGALMASREND erkölcsi alapokra helyezkedő gyógyító tevékenysége a krisztusi szeretet kimeríthetetlen forrásából veszi erejét és évszázados hagyományokra támaszkodik. ADÓSZÁM 18313211-1-02 SZÁMLASZÁM HUF: 10300002-20143345-00003285 EUR: 10300002-20143345-48820019 MI ÖNNEK GYŰJTÜNK! Tisztelt Betegünk, Tisztelt Hozzátartozó! Kórházunk, amely 2008-ban 350.000 beteget látott el, ezúttal az Ön segítségét kéri. Mi most is azon dolgozunk, hogy a betegellátás színvonalát fejleszthessük. Ehhez azonban a jelen gazdasági helyzetben az Ön adójának 1%-a nélkülözhetetlen. Kórházunk a régió legrégebbi, legpatinásabb, de jelenleg sok fejlesztést igénylő kórháza. Az Irgalmasrend volt a minőségi betegápolás magyarországi hagyományának megteremtője. Különleges, a betegek testi és lelki gyógyulását egyaránt szolgáló holisztikus látásmódunk ma is egyedivé teszi kórházunkat. E filozófia része a magas műszerezettségi szint és a betegkényelmi szolgáltatások, egy fejlett betegellátó rendszer fenntartása. Az Ön adójának 1%-át nem csupán MI KÖSZÖNJÜK MEG, hanem az a sok beteg, akinek kórházi tartózkodását szakmailag biztonságosabbá, élhetőbbé tesszük mindazzal, amit a felajánlott összegből megvalósítunk. AZ ÖN ADÓ 1%-A NÁLUNK JÓ HELYRE KERÜL. ADOMÁNYAIKAT TERVÜNK SZERINT KISLÉTSZÁMÚ KÓRTERMEK KIALAKÍTÁSÁRA ÉS DIAGNOSZTIKAI GÉPEK BESZERZÉSÉRE FORDÍTJUK. Amennyiben Önnek nincs lehetősége adójáról nyilatkozni, akkor megköszönjük, ha adózó hozzátartozóját, ismerősét megkéri, hogy a rendelkező nyilatkozaton a mi adószámunkat tüntesse fel. Ha Ön adóbevallását már megtette, de adó 1%-áról akkor nem nyilatkozott, ezt 2009. május 20-ig továbbra is megteheti a rendelkező nyilatkozat borítékban történő beküldésével az illetékes APEH címére.