CRUX együttes

Egyházmegye: Felvidék (egyéb)
Település: Egyházfa

Weboldal: http://www.cruxegyuttes.sk
(Innen látogatták: 1189 alkalommal)

..2007-ben megalapítottunk egy keresztény rockzenét játszó zenekart CRUX együttes névvel, melynek célja a keresztény értékek és a Biblia, az evangélium üzenetének közvetítése és terjesztése a fiatalok körében. Úgy éreztük, hogy a mai kor fiatalságának nagy szüksége van arra, hogy ne csak a világi zenekarokat, hanem egy keresztény együttest láthassanak a színpadon, akik bátran énekelnek a hitükröl. Célunk egyfajta motiváció, illetve evangelizáció. Mint ahogy a nevünk is mondja, sokszor az élet is egy kereszt, amit nem mindig könnyü vinni, de nem az a fontos milyen nehéz a kereszt, hanem az, hogy milyen erös a hitünk.

Szívesen visszük Isten igéjét bárhová, ahova Õ küld minket, és persze ahova hívnak Ezért fellépéseinkért nem kérünk tiszteletdíjat, vagy más juttatást, mindössze egy helyiséget. Számunkra a legfontosabb hogy minnél több emberhez eljusson
az örömhír, Isten üzenete. Természetesen vannak nehéz napok, amikor akaratlanul is foglalkoznunk kell az anyagiakkal, éppen ezért minden támogatást tisztelettel és köszönettel elfogadunk. Ezzel is segítik, hogy ez a kis csapat mindenhova
eljuthasson, és örömet tudjon okozni,és segítsen felismerni ezekben a
nehéz időkben is azt,hogy a remény soha nem veszik el...!!

Nemrégiben jelent meg II. cd-nk, ebbe és az elsőbe is a weboldalon bele lehet hallgatni a '' zene '' menüpont alatt.

Zenekarunk a maga nemében nagy ritkaság...a felvidéken rajtunk kívül csupán 1 (!) magyar keresztény rockzenét játszó zenekar van.

Közelgő koncertjeink:
Június 20. - Egyházfa, Mennydörgés fesztivál