Újdonságok

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Római Katolikus Egyház
A táborhely címe: 2628 Szob, Szent László u. 1.
A táborhely elérhetősége Római Katolikus Plébánia, 2628 Szob, Szent László u. 1.
06/27-370-446
Ügyintéző neve: Mácsai Veronika
Ügyintéző elérhetősége: 06303326076,0627370446 Érdeklődni H,K,Cs 15-18 óra és Sz,P 9-12 óra között lehet.
plebaniaszob@gmail.com

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? 30-35 főt tudunk fogadni egyszerre, egész évben (fűtés van). Ezen kívül pedig nyáron sátorozási lehetőség az udvaron, 5-6 db 4 személyes sátor
Szállás módja Két szobában galériát alakítottunk ki, rajta 8 cm vastag szivaccsal, plusz van még egy szobánk, ahol rugós ágybetéteken lehet aludni.
Tisztálkodási lehetőségek? 4 tusolónk, 3 wc, 4 mosdó van a vizesblokkban.
Étkezési lehetőségek? Konyhában 1 hűtő, 1 vezetékes gáz, 1 gázzsámoly. Étkezéshez 40 főre felszerelt. A közelben van pizzéria, CBA, pék, hentes. A szomszédos általános iskola konyhája is vállal étkeztetést, előzetes bejelentésre.
Folyosó alkalmas akár étkezésre is. 3 garn. sörpadunk is van.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz:
Sportolási lehetőségek: Zárt udvar. Sportpálya közel, de mindenhez közel vagyunk, mert a plébánia a város központjában van.
Kirándulási lehetőségek: Környék: Márianosztra kisvonattal, Esztergom komp-busz, Visegrád vonat-komp, Vác-vonattal megközelíthető. Gyalogosan Kuha-tanya Bőszob, Busszal Nagybörözsöny. Túra Börzsöny. A várostól 5-6 km-re zarándokház (Nap-porta).

Megtekinthető nevezetességek: Börzsöny Múzeum-Szob, Mária kegyhely-Márianosztra (7km), Zebegény-Szőnyi István Múzeum, Hajózási Múzeum, Országzászló és Trianoni emlékhely,
Ipolyszalkai Tájház (10 km), Visegrád (15 km), Esztergom (25km), Nagybörzsöny (25 km), Vác (30 km)
Egyéb programlehetőségek: Strand: Esztergomi Aqua Park, Vác

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Vonattal Bp.Nyugati-Szob végállomás (óránként indul, 55 perc a menetidő)
Egyéb fontos tudnivalók Templom 100 m-re.

Képek a táborhelyről